KONST / Litografier / Färglitografi 13878433
nr 1387 8433
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 8. Motivet: 51x63, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:36:30
28/3 16:57:45
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg